Recenze-My děti ze stanice Zoo-Kniha

16. října 2012 v 5:00 | Superman^^ |  Movie and Books
O čem to je?
Na základě zpovědi zachycené na magnetofonových páscích zpracovali Kai Hermann a Horst Rieck autentický životní příběh německé narkomanky Christiany F.
Dnes již dospělá Christiane F. se poprvé ve svých dvanácti letech setkala v evangelickém centru pro mládež s hašišem, ve třinácti na diskotéce s heroinem. Brzo se stala na drogách závislou, přes den chodila do školy a odpoledne si spolu se svými přáteli-narkomany vydělávala na stanici ZOO peníze na drogu prostitucí. Její matka skoro dva roky netušila nic o dvojím životě své dcery. Christiane F. vypráví s obdivuhodnou snahou o přesnost a odzbrojující otevřeností o osudech dětí, o kterých se veřejnost dozvídá až z titulků novin, jež oznamují jejich smrt. Příběh Christiany F. se denně opakuje kdekoli na světě.
Můj názor?
Podle mě je to úžasná knížka.. Přečetla jsem ji nedávno. Bylo to docela depresivní to číst.. Ale kniha mě velmi zaujala.. Zkoukla jsem i film,ale knížka podle mě byla nejlepší! Ty pocity,všechno co tam Christiane popisovala.. Úžansný! Určitě doporučuji.. V knížce jsem měla i stránky s fotky..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama